Історії пацієнтів

Історії пацієнтів

Ми були б раді, якби люди не хворіли...

.... але в умовах сучасного світу, на жаль, це неможливо. До нас постійно продовжують звертатися люди, які потребують термінових консультацій, лікування. Ми робимо все від нас залежне, щоб поліпшити якість їх життя і допомогти стати здоровими, щоб історії пацієнтів мали найкраще завершення.

Нижче представлені фото і відео випадків з нашої практики. Всі пацієнти, які проходили у нас лікування, дійсно стали для нас близькими людьми. Ми переживали за них, часом не спали, контролюючи показники, будучи готовими робити все необхідне для того, щоб одужання настало швидше.

Ми щасливі бачити такий результат нашої роботи. Але хочемо акцентувати, що одужання - це спільна заслуга лікаря і пацієнта. Від вас залежить дуже багато чого.

Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете роз'яснити особисту ситуацію, напишіть нам.

Лікарі

Відгуки

Ксения Шолина

4 года прошло, а вся наша семья с таким же трепетом вспоминает то чудо, которое сделал для нас уважаемый Владимир Олегович. Когда все отказывали, он взял и спас мне жизнь...

Валентин Бильда

Хочу поблагодарить моего спасителя, Федирко Владимира Олеговича и весь коллектив отдаления субтенториальной нейроонкологии. Отдельно благодарю моего ангела хранителя- Оксану, которая не отходила от меня, днём и ночью.

Олена Кутова

Низкий поклон всему медперсоналу, в особенности Федирко Владимиру Олеговичу. В 2012г, была проведена операция моей маме с диагнозом невралгия тройничного нерва. Мы приехали в Киев даже без направления и Владимир Олегович нас услышал и назначил день операции.

Вікторія Мальцева

Наша семья по-настоящему благодарна Владимировичу Олеговичу и всей команде клиники за профессиональную работу. За этим привычным для всех "спасибо" на самом деле океан наших с мамой надежд, переживаний, страхов, бессонных ночей... Мы ни разу не пожалели о принятом решении. Спасибо.

Вікторія Андрійчук

Дякую за золоті руки та безцінні знання Володимиру Олеговичу Федірко, а також усьому колективу клініки! Після успішно та професійно проведеної мені операції у 2014 році, цього року я вдруге стала мамою!

Незвичайна історія ще одного пацієнта